Referencje

Sesje hipnozy z Panią Katarzyną pozwoliły mi uporządkować swoje wnętrze i odnaleźć upragniony spokój. Dzięki sesjom jakość mojego życia znacznie się poprawiła i to w krótkim odstępie czasu. Spojrzałam na swoje życie z innej perspektywy. Tym którzy zastanawiają się czy warto – odpowiadam Tak – warto.

Magdalena (30 lat, pracownik biurowy)

Mawia się, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, w gabinecie pani Katarzyny Skarżyckiej można zadbać o oba te aspekty. Ja akurat korzystałam z masażu leczniczego, który przyniósł ogromną ulgę dla mojego obolałego kręgosłupa. Gorąco polecam

Ewa (36 lat, nauczyciel akademicki)

Pani Katarzyna to prawdziwa profesjonalistka. Korzystałem z różnych gabinetów masażu, różne ręce mnie masowały. Płaciłem ogromne pieniądze aż w końcu trafiłem do Pani Kasi, wtedy zrozumiałem co to znaczy prawdziwy masaż, jak powinno wyglądać podejście do pacjenta i jak można człowiekowi pomóc. Jestem bardzo zadowolony z usługi i ceny. W ofercie są różne rodzaje hipnozy np. walczenia ze stresem, z której z przyjemnością skorzystam . Polecam.

Marcin (33 lata, Przedstawiciel d.s Obsługi Klienta i Sprzedaży)

U pani Kasi regularnie korzystam z drenażu limfatycznego. Zabieg ten skutecznie redukuje cellulit i modeluje sylwetkę. Cenię profesjonalizm pani Kasi i jej niezwykle sympatyczne usposobienie. Bardzo polecam.

Krystyna (56 lat, księgowa)