Hipnoza – Oferta

Hipnoza to super narzędzie, które w niezwykle szybki,  przyjemny i bezbolesny sposób pozwoli ci osiągnąć postawione sobie cele oraz wzmocni motywację aby wytrwać w postanowieniach. Jeśli szukasz sposobu aby dokonać zmiany w swoim życiu to świetnie trafiłeś. Z chęcią Ci w tym pomogę.  Co ciekawe cały proces dzieje się naturalnie, właściwie bez żadnej twojej uwagi czy jakiegokolwiek wysiłku.  Terapia odbywa się w stanie transu, który przełącza twój mózg na fale alfa. Dzięki temu łatwiej wprowadzić pożądaną zmianę w zachowaniu. Zazwyczaj po odbytej sesji jesteś pełny energii i zrelaksowany. Zaufaj mi a sam się przekonasz. O hipnozie krąży wiele mitów, większość z nich bzdury. Więcej o tym przeczytasz też w zakładce Hipnoza, Hipnoterapia, Relaksacja.

Oto najczęstsze zagadnienia, którymi się zajmuję:

Hipnoza - droga do szczęścia

Hipnoza – Jak możesz sobie pomóc?

ZMIANA OSOBISTA, ODWAGA ŻYCIOWA, SZYBSZA NAUKA I ZAPAMIĘTYWANIE, POPRAWA KONCENTRACJI, DŁUGOTERMINOWA MOTYWACJA DO DZIAŁANIA, WYŻSZA KREATYWNOŚĆ, WIĘKSZA PEWNOŚĆ SIEBIE, ZDROWA ASERTYWNOŚĆ, LEPSZA KOMUNIKACJA Z INNYMI, UMIEJĘTNOŚĆ PROWADZENIA PUBLICZNYCH WYSTĄPIEŃ,

WALKA Z NAŁOGAMI I INNYMI UCIĄŻLIWYMI PRZYZWYCZAJENIAMI, NERWICE, LĘKI, FOBIE, MIGRENY I INNE DOLEGLIWOŚCI BÓLOWE, BEZSENNOŚĆ, ALERGIE, STRES, ODCHUDZANIE – POWRÓT DO ZDROWYCH NAWYKÓW, MOTYWACJA DO AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ, POŻEGNANIE PO STRACIE BLISKIEJ OSOBY.

Jeżeli nie znajdujesz tu swojego celu/problemu skontaktuj się ze mną na kontakt@terapiahipnoza.pl
Razem na pewno znajdziemy rozwiązanie. Odpowiem na każde Twoje pytanie.
Jedna sesja hipnotyczna trwa ok. 1-1,5 godz. Ilość potrzebnych spotkań do uzyskania pożądanego efektu może być różna. Do niektórych zagadnień wystarczy jedno spotkanie, a czasem więcej. Zwykle przy poważniejszych tematach jest to od 3 do 6 sesji.
Zapraszam Cię do mnie do domu, lub jeśli wolisz możemy spotkać się również u Ciebie.
Działam na terenie Warszawy i okolic.

 

 

Polecane artykuły:
Autor: dr Andrzej Augustynek – kierownik Pracowni Psychologicznej w Katedrze Socjologii i Psychologii Zarządzania i Komunikowania oraz Studiów Podyplomowych Praktycznej Psychologii Kierowania i Negocjacji na Wydziale Nauk Społecznych Stosowanych AGH, wykładowca Politechniki Rzeszowskiej.
Hipnoza w walce z bólem 
Medyczne zastosowania hipnozy
Tajemnice hipnozy